LIKE NEW
2009 Lexus ES 350 Sedan 3.5L V6 6-Spd Auto
| Body Style: | SEDAN 4-DR |
| Mileage: | 47,794 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Satin Cashmere Metallic |
| Interior Color: | Ivory Leather |
| MPG: | 19 City / 27 Highway |
| VIN Number: | JTHBJ46G792322412 |
Price :
$16,995
Plus Sales Tax
Coming Soon
2014 Honda CR-V EX-L 2WD 2.4L I4 VTEC Auto 4th Gen 137K
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 137,505 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Kona Coffee Metallic |
| Interior Color: | Black Leather |
| MPG: | City / Highway |
| VIN Number: | 2HKRM3H7XEH548547 |
Coming Soon
2005 Lexus RX 330 AWD 3.3L V6 5-Spd Auto 99K
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 99,295 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.3L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Millennium Silver Metallic |
| Interior Color: | Light Gray Leather |
| MPG: | 18 City / 24 Highway |
| VIN Number: | JTJHA31U550080273 |
Coming Soon
2005 Honda CR-V EX AWD 2.4L I4 VTEC Auto 5-Spd 2nd Gen 117K
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 117,240 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Alabaster Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | 22 City / 27 Highway |
| VIN Number: | JHLRD78805C017470 |
Coming Soon
2014 Honda CR-V EX-L 2WD 2.4L I4 VTEC Auto 113K 4TH GEN
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 113,425 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Alabaster Metallic |
| Interior Color: | Light Gray Leather |
| MPG: | 23 City / 31 Highway |
| VIN Number: | 2HKRM3H76EH511477 |





