4X4
2011 Toyota 4Runner 4X4 Limited 4.0L V6 5-Spd Auto 3rd Row 4TH GEN
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 96,136 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4X4 |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Blizzard Pearl |
| Interior Color: | Ivory Leather |
| MPG: | 17 City / 22 Highway |
| VIN Number: | JTEBU5JR1B5054738 |
Price :
$25,995
Plus Sales Tax
Sale Pending
2021 Bentley Continental GT Mulliner V8 Twin-Turbo 542HP Coupe 8-Speed Auto
| Body Style: | COUPE 2-DR |
| Mileage: | 7,900 |
| Transmission: | 8-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 4.0L V8 DOHC 32V |
| Exterior Color: | Meteor |
| Interior Color: | Linen |
| MPG: | 16 City / 26 Highway |
| VIN Number: | SCBCG2ZG9MC087134 |
Price :
$169,995
Plus Sales Tax
4WD
2008 Honda Ridgeline RTL 4WD w/ Navigation 3.5L V6 5-Spd Auto
| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 159,485 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4WD |
| Engine: | 3.5L V6 SOHC 24V |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | 15 City / 20 Highway |
Price :
$10,995
Plus Sales Tax
UNDER 100K MILES
2010 Lexus RX 350 Premium Plus 2WD 3.5L V6 5-Spd Auto
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 91,343 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Cerulean Blue Metallic |
| Interior Color: | Ivory Leather |
| MPG: | 18 City / 25 Highway |
| VIN Number: | 2T2ZK1BA8AC022151 |
Price :
$14,995
Plus Sales Tax
LOADED
2020 Lexus NX 300 F SPORT 2.0L 4-Cyl Turbo 6-Spd Auto
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 79,064 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.0L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Nebula Gray Pearl |
| Interior Color: | Black & Red NuLuxe Sport Trim |
| MPG: | 22 City / 28 Highway |
| VIN Number: | JTJSARBZ2L2169724 |
Price :
$25,995
Plus Sales Tax
HARD TO FIND
2010 Toyota RAV4 2WD Limited 3.5L V6 5-Spd Auto 3rd Gen
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 159,469 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Classic Silver Metallic |
| Interior Color: | Light Gray Leather |
| MPG: | 19 City / 27 Highway |
| VIN Number: | 2T3YK4DV9AW007553 |
Price :
$10,995
Plus Sales Tax
RARE
2010 Honda Element EX 2WD 2.4L I4 VTEC Auto
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 148,131 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Royal Blue Pearl |
| Interior Color: | Gray Cloth |
| MPG: | 20 City / 25 Highway |
| VIN Number: | 5J6YH1H73AL002287 |
Price :
$12,495
Plus Sales Tax
AFFORDABLE
2001 Toyota Camry XLE 3.0L V6 4-Spd Auto 4th Gen
| Body Style: | SEDAN 4-DR |
| Mileage: | 170,005 |
| Transmission: | 4-Speed Automatic | 5-Speed Manual |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 3.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Lunar Mist Metallic |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | 19 - 20 City / 27 - 28 Highway |
| VIN Number: | 4T1BF28K31U969029 |
Price :
$6,495
Plus Sales Tax
SUPERCHARGED
2007 Ford Mustang Shelby GT500 645HP VENOM EDITION 5.4L V8 Supercharged
| Body Style: | COUPE 2-DR |
| Mileage: | 19,235 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | RWD |
| Engine: | 5.4L V8 DOHC 32V SUPERCHARGED |
| Exterior Color: | Performance White |
| Interior Color: | Charcoal |
| MPG: | 15 City / 21 Highway |
| VIN Number: | 1ZVHT88S075261301 |
Price :
$34,995
Plus Sales Tax
Coming Soon
2017 Toyota Highlander Limited Platinum AWD 3.5L V6 6-Spd Auto 3rd Row 147K
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 147,435 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Predawn Gray Mica |
| Interior Color: | Stratus Gray w/ Piano Black |
| MPG: | 20 City / 26 Highway |
| VIN Number: | 5TDDZRFH0HS440625 |
SOLD
2014 Toyota Tacoma 4x4 TRD Sport Double Cab 4.0L V6 Auto 5FT w/ Leer Camper
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 126,423 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Silver Sky Metallic |
| Interior Color: | Graphite |
| MPG: | 16 City / 19 Highway |
| VIN Number: | 5TFLU4EN3EX088862 |
SOLD
2016 Toyota Tacoma 4x4 SR5 TRD OFF-ROAD E-LOCKER Double Cab Super Long Bed TECH PKG V6 Auto
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 88,974 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | Black & Orange |
| MPG: | 17 City / 20 Highway |
| VIN Number: | 3TMDZ5BN1GM002375 |
Price :
$38,995
Plus Sales Tax














