SOLD
2016 Toyota Tacoma 4x4 SR5 TRD OFF-ROAD E-LOCKER Double Cab Super Long Bed TECH PKG V6 Auto
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 88,974 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | Black & Orange |
| MPG: | 17 City / 20 Highway |
| VIN Number: | 3TMDZ5BN1GM002375 |
Price :
$38,995
Plus Sales Tax
SOLD
2013 Toyota Tacoma Limited 4X4 Double Cab Long Bed 6 FT Auto 4.0L V6
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 83,241 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4WD |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Magnetic Gray Metallic |
| Interior Color: | Graphite Cloth Interior |
| MPG: | 16 City / 21 Highway |
| VIN Number: | 3TMMU4FNXDM057969 |
SOLD
2010 Lexus RX 350 AWD Premium/Comfort PKG 3.5L V6 5-Spd Auto
Sold| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 138,405 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Cerulean Blue Metallic |
| Interior Color: | Black Leather |
| MPG: | 18 City / 24 Highway |
| VIN Number: | 2T2BK1BA5AC058526 |
Price :
$12,995
Plus Sales Tax
SOLD
2009 Toyota 4Runner Limited 4x4 4.0L V6 Auto 4TH GEN
Sold| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 100,172 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Titanium Metallic |
| Interior Color: | Stone Leather Interior |
| MPG: | 16 City / 20 Highway |
| VIN Number: | JTEBU17R59K040661 |
Price :
$24,995
Plus Sales Tax
SOLD
2024 Toyota 4Runner SR5 4X4 4.0L V6 3rd Row 5th Gen
Sold| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 1,216 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4X4 |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Nautical Blue Metallic |
| Interior Color: | Black/Graphite Cloth |
| MPG: | 16 City / 19 Highway |
| VIN Number: | JTEMU5JR3R6222084 |
Price :
$44,995
Plus Sales Tax
SOLD
2015 Toyota Tacoma TRD Sport 4x4 Double Cab Long Bed V6 5AT Auto
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 101,599 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Pyrite Mica |
| Interior Color: | Graphite |
| MPG: | 16 City / 21 Highway |
| VIN Number: | 3TMMU4FN7FM078636 |
Price :
$34,995
Plus Sales Tax
SOLD
2005 Honda CR-V EX AWD 2.4L I4 VTEC Auto 5-Spd 2nd Gen
Sold| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 117,429 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Alabaster Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | 22 City / 27 Highway |
| VIN Number: | JHLRD78805C017470 |
SOLD
2014 Honda CR-V EX-L 2WD 2.4L I4 VTEC Auto 4TH GEN
Sold| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 113,407 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Alabaster Metallic |
| Interior Color: | Light Gray Leather |
| MPG: | 23 City / 31 Highway |
| VIN Number: | 2HKRM3H76EH511477 |
SOLD
2015 Toyota Tacoma TRD Sport 4x4 V6 Double Cab Long Bed 6 FT Automatic
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 115,401 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Super White |
| Interior Color: | Graphite |
| MPG: | 16 City / 21 Highway |
| VIN Number: | 3TMMU4FN2FM075109 |
Price :
$31,995
Plus Sales Tax
SOLD
2020 Toyota Tacoma 4x4 TRD PRO Double Cab 3.5L V6 5FT SB Auto
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 12,978 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Midnight Black Metallic |
| Interior Color: | Black TRD PRO Leather |
| MPG: | 18 City / 22 Highway |
| VIN Number: | 5TFCZ5ANXLX236628 |
SOLD
2013 Chevrolet Camaro SS 1LE 2SS/RS Coupe 6-Speed Manual
Sold| Body Style: | COUPE 2-DR |
| Mileage: | 95,385 |
| Transmission: | 6-Speed Manual |
| Drivetrain: | RWD |
| Engine: | 6.2L V8 OHV 16V |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | 15 - 16 City / 24 Highway |
| VIN Number: | 2G1FT1EW0D9189760 |
SOLD
2007 Ford Mustang Shelby GT500 645HP VENOM EDITION 5.4L V8 Supercharged
Sold| Body Style: | COUPE 2-DR |
| Mileage: | 19,235 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | RWD |
| Engine: | 5.4L V8 DOHC 32V SUPERCHARGED |
| Exterior Color: | Performance White |
| Interior Color: | Charcoal |
| MPG: | 15 City / 21 Highway |
| VIN Number: | 1ZVHT88S075261301 |
Price :
$34,995
Plus Sales Tax














