4X4
2023 RAM 2500 Tradesman 4x4 Cummins Turbo Diesel 6.7L I6 6-Spd Auto
| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 25,614 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4X4 |
| Engine: | 6.7L L6 OHV 24V TURBO DIESEL |
| Exterior Color: | Bright White |
| Interior Color: | Black/Diesel Gray Vinyl |
| MPG: | No data City / No data Highway |
| VIN Number: | 3C6UR5CL6PG565795 |
Price :
$44,495
Plus Sales Tax
LOADED
2014 Honda CR-V EX-L 2WD 2.4L I4 VTEC Auto 4th Gen
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 137,525 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Kona Coffee Metallic |
| Interior Color: | Black Leather |
| MPG: | 23 City / 31 Highway |
| VIN Number: | 2HKRM3H7XEH548547 |
Price :
$14,495
Plus Sales Tax
LIKE NEW
2009 Lexus ES 350 Sedan 3.5L V6 6-Spd Auto
| Body Style: | SEDAN 4-DR |
| Mileage: | 47,794 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Satin Cashmere Metallic |
| Interior Color: | Ivory Leather |
| MPG: | 19 City / 27 Highway |
| VIN Number: | JTHBJ46G792322412 |
Price :
$16,995
Plus Sales Tax
UNDER 100K MILES
2010 Lexus RX 350 Premium Plus 2WD 3.5L V6 5-Spd Auto
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 91,343 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Cerulean Blue Metallic |
| Interior Color: | Ivory Leather |
| MPG: | 18 City / 25 Highway |
| VIN Number: | 2T2ZK1BA8AC022151 |
Price :
$14,495
Plus Sales Tax
AWD
2013 Lexus RX 350 AWD F-Sport 3.5L V6 5-Spd Auto
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 135,551 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Silver Lining Metallic |
| Interior Color: | Black Leather |
| MPG: | 18 City / 24 Highway |
| VIN Number: | 2T2BK1BA0DC194809 |
Price :
$15,995
Plus Sales Tax
LOADED
2020 Lexus NX 300 F SPORT 2.0L 4-Cyl Turbo 6-Spd Auto
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 79,064 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.0L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Nebula Gray Pearl |
| Interior Color: | Black & Red NuLuxe Sport Trim |
| MPG: | 22 City / 28 Highway |
| VIN Number: | JTJSARBZ2L2169724 |
Price :
$24,995
Plus Sales Tax
CLASSIC
1987 Chevrolet El Camino 5.0L V8 (305 ci) Auto 5th Gen
| Mileage: | 127,730 |
| Transmission: | TH200 4-Spd Auto w/ overdrive |
| Drivetrain: | RWD |
| Engine: | 5.0L V8 305ci |
| Exterior Color: | Medium Gray Metallic |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| VIN Number: | 3GCCW80H6HS906349 |
Price :
$19,995
Plus Sales Tax
CLASSIC
1961 Chevrolet Impala BubbleTop 350ci V8 Auto Rotisserie Custom Build
| Body Style: | 2-Dr Coupe |
| Transmission: | Turbo 350 3-Speed Auto |
| Drivetrain: | RWD |
| Engine: | 350 CI V8 |
| Exterior Color: | Candy Apple Red |
| Interior Color: | Tan Leather |
| MPG: | City / Highway |
| VIN Number: | 11737L193896 |
Price :
$174,995
Plus Sales Tax
Coming Soon
2011 Honda CR-V EX-L AWD 2.4L I4 VTEC Auto Navi/Backup 3rd Gen 143K
| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 143,108 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 2.4L L4 DOHC 16V |
| Exterior Color: | Glacier Blue Metallic |
| Interior Color: | Light Gray Leather |
| MPG: | 21 City / 27 Highway |
SOLD
2016 Toyota Tacoma 4x4 SR5 TRD OFF-ROAD E-LOCKER Double Cab Super Long Bed TECH PKG V6 Auto
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 88,974 |
| Transmission: | 6-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | Black & Orange |
| MPG: | 17 City / 20 Highway |
| VIN Number: | 3TMDZ5BN1GM002375 |
Price :
$38,995
Plus Sales Tax
SOLD
2013 Toyota Tacoma Limited 4X4 Double Cab Long Bed 6 FT Auto 4.0L V6
Sold| Body Style: | CREW CAB PICKUP 4-DR |
| Mileage: | 83,241 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | 4WD |
| Engine: | 4.0L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Magnetic Gray Metallic |
| Interior Color: | Graphite Cloth Interior |
| MPG: | 16 City / 21 Highway |
| VIN Number: | 3TMMU4FNXDM057969 |
SOLD
2010 Lexus RX 350 AWD Premium/Comfort PKG 3.5L V6 5-Spd Auto
Sold| Body Style: | SPORT UTILITY 4-DR |
| Mileage: | 138,405 |
| Transmission: | 5-Speed Automatic |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Exterior Color: | Cerulean Blue Metallic |
| Interior Color: | Black Leather |
| MPG: | 18 City / 24 Highway |
| VIN Number: | 2T2BK1BA5AC058526 |
Price :
$12,995
Plus Sales Tax










